poniedziałek, 1 września 2014

Informacja!

Witam wszystkich. Jak wiecie, wakacje się skończyły, a w tym roku będę mieć dużo nauki. Rozdział nie piszę się ot, tak sobie. To wymaga czasu. Następny rozdział powinien się ukazać w ciągu tego tygodnia. Nie wiem dokładnie, kiedy bo jeszcze nawet nie mam nic napisane, a jak zobaczyłam swój nowy plan, to trafiła mnie kurwica. Mam nadzieje, że warto będzie wam czekać. Pozdrawiam was i pamiętajcie kocham was 

23 komentarze:

 1. :D już sie nie mogę doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w szkole 😘 no i oczywiście weny 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Łaskawa pani raczyła nas poinformować co się dzieje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze... Jak masz coś do kogoś to nie wal z anonima tak jak ci wszyscy zasrani hejterzy! A po drugie... Jak coś Ci nie pasuje anonimku to nie czytaj. Proste! ;)

   Usuń
  2. Wybacz, ale nie mam konta...

   Usuń
  3. Zgadzam się z anonimem...
   Tydzień ma na napisanie a nawet jeszcze nie zaczęła... Najpierw skończ jeden blog, a dopiero pisz resztę a nie... Narobiłaś sobie ff i teraz takie numery... O naukę rozumiem... Sama teraz mam mega dużo nauki.. Ale serio? -.- mogłaś chociaż w te wakacje dodawać systematycznie.

   Usuń
  4. Paulina ma też inne zajęcia. Jest w trzeciej klasie gimnazjum i nawet nie wiesz ile mamy nauki. Ja już mam sprawdziany i referaty. Jeśli by miała tylko pisać blogi to zawaliłaby pewnie szkołę. Rozdziału nie pisze się od tak sobie, więc zluzuj majty i się nie ciskaj anonimku ;*

   Usuń
  5. Się nie ciskam, tylko Cię ;*

   Usuń
  6. Sama jestem w 3 gim to wiem ile jest nauki... Ale bez przesady, po co jej tyle blogów skoro nie jest w stanie dotrzymać terminów, które sama ustaliła?

   Usuń
 4. Super czekam. A do ktorej klasy poszlas???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poszła do 3 gim.

   Usuń
  2. Do 2 liceum 😘 z tego co ja wiem 😉

   Usuń
  3. Jo jo.. Fest wiesz

   Usuń
 5. Czekam <333 i powodzenia w szkole!!!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam :) Powodzenia w szkole :* No i oczywiście weny i więcej czasu na pisanie rozdziałów *-*
  XoXo

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaznaczam nie mam konta.
  wiem co to znaczy poszlam do liceum( plastycznego) ale to nic nie zmienia,prócz ze doszly mi przedmioty artystyczne. Wiem co to znaczy, jestem codziennie w szkole od 8 do 16.05 :D życzę weny. Nie przejmuj się. Pozdrawiam. Buziakii / Iza :-)

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K