poniedziałek, 17 listopada 2014

Rozdział 49 - Co mam teraz robić?

* Oczami Rose *


  Zignorowałam to, o co mnie prosił Harry. Tańczyłam dalej w rytm muzyki, kołysząc biodrami. Chłopak trzymał mnie kurczowo przy sobie i wykonywał takie same ruchy. Czułam, jak napiera na mnie swoim penisem, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio. Dawno tak się nie bawiłam. Położyłam głowę na jego ramieniu, patrząc do góry. Widziałam niebo pokryte całe gwiazdami, gdyż dach budynku był przeszklony. Wyglądało to niesamowicie. Uśmiech nie schodził mi z twarzy. Od dawna nie czułam się taka szczęśliwa. Przejechałam dłonią po policzku bruneta, na co ten odpowiedział mokrym całusem w szyję. Zaczął obdarowywać to miejsce pocałunkami. Przymknęłam oczy, delektując się jego dotykiem. Wplotłam dłoń w jego włosy i szarpnęłam do tyłu, na co zamruczał. Nadal nie przestawałam się o niego ocierać. Ludzie go nie rozpoznawali, tak jakby nigdy nie był sławny. Nie będę ukrywać, cieszę się z tego powodu. Kiedy skończyła się piosenka,
przestałam tańczyć i odwróciłam się do niego. Jego oczy błyszczały pożądaniem. Trochę mi go szkoda, bo do niczego nie dojdzie. Udaliśmy się do naszego stolika, gdzie Harry wypił kolejną porcję piwa. Jeszcze trochę i będzie nieźle pijany. Strasznie zaschło mi w gardle, dlatego poprosiłam o wodę. Wiem, że to wzbudzi u niego jeszcze większe podejrzenia, ale co tam. Raz się żyje.
- Możesz mi w końcu powiedzieć, dlaczego nie pijesz? -odezwał się.
Uniósł jedną brew do góry.
- Niedawno byłam poważnie chora i musiałam brać antybiotyki, a teraz przez co najmniej tydzień nie mogę pić alkoholu. -skłamałam.
Przyznam, że bardzo dobrze to sobie wymyśliłam. Genialny pomysł, ale źle się czuje go okłamując. Nigdy nie lubiłam tego robić. Brunet patrzył mi się prosto w oczy, jakby sprawdzał, czy nie kłamię.
- Rozumiem. -mruknął.
Mam złe przeczucia. On coś podejrzewa. Trzeba odwrócić jego uwagę. Przysunęłam się do niego i weszłam mu na kolana, a następnie mocno przytuliłam, kładąc głowę na jego ramieniu. Był zaskoczony, ale również mnie przytulił. Zaczął gładzić moje plecy. Jego oddech był przepełniony procentami, ale nie zwracałam na to uwagi. Nagle mój humor zmienił się na gorszy. Muzyka zaczęłam mi strasznie przeszkadzać. Światła, które migały na różne kolory, powodowały to, że zrobiło mi się nie dobrze. Zamknęłam oczy i zaczęłam szybciej oddychać.
- Chce do domu. -wyszeptałam mu do ucha.
Wyciągną chyba telefon z kieszeni, po czym usłyszałam, jak z kimś rozmawia. Pewnie zadzwonił po Williama. Chwilę później poczułam, jak wstajemy.
- Co sobie zażyczysz księżniczko. -odpowiedział.
Zielonooki wziął mnie na ręce i zaczął nieść w kierunku wyjścia. Oplotłam ręce wokoło jego szyi, trzymają się bardzo mocno. Oczy nadal miałam zamknięte, więc nie wiedziałam co się dzieje dookoła mnie. Jedynie czułam, jak się przemieszczamy. Gdy byliśmy na zewnątrz, fala zimnego powietrza uderzyła o nasze rozgrzane ciała. Od razu przeszył mnie ciarki.


  Jak wracaliśmy do apartamentu, moja głowa leżała na jego kolanach, a on głaskał mnie po niej. Czuje się bezpieczna, znów czuje się bezpieczna. Wiem doskonale, że nikt przy nim nie może mnie skrzywdzić prócz jego samego. Powoli podniosłam powieki i podniosłam się, aby spojrzeć na niego. Patrzył się na mnie z wielką troską. Chciałabym go strasznie pocałować, ale wiem, że to za wcześnie. Po chwili limuzyna się zatrzymała. Harry wysiadł pierwszy, aby mi pomóc. Niestety nie udało mi się złapać równowagi i prawie się wywaliłam, ale chłopak w ostatnim momencie złapał mnie. Przyciągnął do swojego torsu, trzymając tak mocno, że aż bolało.
- Uważaj na siebie. -powiedział stanowczo.
Zdenerwował się na mnie, ale to nie była moja wina.
- Nie chce, aby coś ci się stało. -wytłumaczył.
Boi się o mnie, dlatego tak się wkurzył. Faktycznie powinnam bardziej uważać.
Brunet odesłał kierowcę i puścił mnie, chwytając moją dłoń. Skierowaliśmy się w kierunku wejście, które otworzył nam portier. Przemierzyliśmy cały długi korytarz, zatrzymując się pod widną. Jako że stałam po stronie przycisków, nacisnęłam przywołujący blaszaną skrzynie. Nim się obejrzałam, drzwi rozsunęły się na boki. Chłopak pokazał gestem dłoni, aby weszła pierwsza, więc tak uczyniłam. Jak tylko drzwi zamknęły się, powstało pomiędzy nami jakieś dziwne elektryzujące napięcie. Poczułam, jak moje wszystkie mięśnie zaciskały się pod wpływem podniecenia. Serce zaczęło szybciej bić, a klatka piersiowa nierówno unosić. Zrobiło się bardzo gorąco. Moje podświadomość uspokajała mnie, a wnętrza bogini skomlała. Zerknęłam na Stylesa. Obserwował mnie. Uśmiechnął się, widząc jak na mnie działa, a potem by dolać oliwy do ognia, przegryzł dolną wargę. O mój boże. Przełknęłam powoli ślinę i spuściłam głowę. Modliłam się w duchu, aby się na niego nie rzucić. Doskonale wiem, co on robi. Jestem już cała mokra. Wewnętrzna bogini błagała mnie, abym zrobiła pierwszy krok. Nawet w pewniej chwili przekonała mnie, ale moja podświadomość natychmiast sprowadziła mnie na ziemię. Wnet winda zatrzymała się, a drzwi rozsunęły na boki. Ucieszyłam się bardzo. Nie czekając na niego, ruszyłam w stronę sypialni. Przymknęłam drzwi i zaczęłam się rozbierać. Nie zamknęłam ich na klucz i to był duży błąd. Rozpięłam sukienkę, która zsunęła się po moim ciele. Byłam teraz w samej bieliźnie. Schyliłam się po nią i zawiesiłam na wieszaku, chowając do szafy.
- Strasznie podoba mi się to, co widzę. -wymruczał.
Odwróciłam się do tyłu i zobaczyłam w przejściu Harry’ego. Szybko wyciągnęłam koszulę, ale tak nie zdążyłam jej założyć. Brunet w zaskakująco szybkim znalazł się przy mnie i wyrwał ubranie, rzucając za siebie. Popchną mnie na ścianę i przybliżył się tak, że czułam go doskonale całego. Zaczął składać pocałunki na mojej szyi i dekolcie, mrucząc coś niezrozumiale pod nosem. Próbowałam go odepchnąć, ale nie mogłam. Za każdym razem, kiedy dotykał mnie swoim ustami, drżałam po wpływem podniecenia. Raptownie jego dłonie wylądowały na moich pośladkach. Ścisnął je mocno. Nie wytrzymałam i z moich ust 
wydobył się donośny jęk. Chłopak jedynie zaśmiał się i podniósł mnie do góry. Nim się obejrzałam, leżałam na łóżku, a Styles nade mną. Całował moje piersi, który były jeszcze w staniku, ale za moment go nie było. Ssał i gryzł brodawki, doprowadzając mnie tym do szału. Czułam się wspaniale. Byłam cała wilgotna i to przez niego. Nie wiem, jak on to robi.
- Proszę, przestań. -prosiłam.
Błagałam w myślach, aby przestał torturować mnie w taki przyjemny sposób. Nie wiem, czy mogę uprawiać seks, bo nie pytałam się mojego lekarza prowadzącego, czyli Barbary. Wstydziłam się, ale też nie miałam po co. Wcześniej byłam sama i nic nie robiłam. Nawet się nie zabawiałam ze sobą.
- Harry.. -wyjęczałam.
Złapał go za włosy, podnosząc jego głowę do góry. W ten oto sposób przerwałam czynność, którą przed chwilą robił. Patrzył mi się prosto w oczy, czekając, jak coś powiem.
- Nie możemy. -powiedziałam stanowczo.
Jest mocno napalony, ale naprawdę jest za wcześnie. Stanowczo za wcześnie, zresztą nie wiem, czy w ogóle mogę uprawiać seks. Przez to, że miałam depresje, musiałam brać jakieś leki, aby nie poronić. Ciąża była zagrożona, ale wszystko niedawno wróciło do normy. Zielonookie spuścił głowę. Podniósł się i usiadł na kolanach, przejeżdżając dłonią po twarzy. Westchnął głośno i znów spojrzał na mnie.
- W takim razie sam będę musiał sobie dogodzić. -oznajmił.
Nie wiedziałam co powiedzieć. Zaniemówiłam. Szybko wstałam z łóżka i okryłam się kołdrą. Patrzyłam się na chłopaka z lekko rozchylonymi wargami, nie wierząc, co zaraz się wydarzy. Brunet nie zwracając na mnie uwagi, odkręcił się tak, że teraz siedział, opierając się o zagłówek łóżka. Zdjął pasek, po czym rozpiął rozporek. Ciągle go obserwowałam. Wiedziałam co zaraz się stanie. Z jednej strony chciałabym wyjść, ale z drugiej chce to zobaczyć. Chce zobaczyć, jak się sam zaspokaja. Uniósł do góry delikatnie biodra i zsunął spodnie do kolan. Od razu w oczy rzuciła się spora wypukłość w jego czarnych bokserkach. Powoli zaczął masować przez materiał penisa. Przyglądałam się uważnie, aż nagle spojrzał na mnie, nie przerywając pieszczenia. Poczułam, jak na moje policzki wkradają się rumieńce. Patrzyliśmy sobie prosto w oczy i wyczuwałam, jak moje mięśnie drżą. Och nie mogę siedzieć bez czynnie. Pomogę mu. Puściłam materiał, jakim się okrywałam i odsłoniłam moje prawie nagie ciało. Weszłam na łóżko, zbliżając się do bruneta na czworaka. Był bardzo zaskoczony. Wykonywałam to wszystko, jak najseksowniej 
potrafiłam i chyba mi się udało, gdyż Harry głośno zajęczał. Kiedy znajdowałam się przy jego kroczu, uklękłam i nie przerywając kontaktu wzrokowego, zaczęłam go tam dotykać. Brunet zabrał swoją dłoń, dając jasno do zrozumienia, iż mogę robić, co zechcę. Niestety to nie będzie takie łatwe, jak mu się wydaje. Najpierw trochę się z nim podrażnię. Włożyłam palec za gumkę od bokserek i się uśmiechnęłam.
- Co mam teraz zrobić? -dopytywałam.
Jest taki bezbronny, kiedy jest napalony.
- Zdjąć bokserki. -odpowiedział drżącym głosem.
Powoli i zmysłowo zsunęłam czarny materiał, zakrywając jego członka i ani razu nie spojrzałam na dół. Doskonale wiem, że stoi na baczność, ale nic z nim nie zrobię, dopóki mi nie powiem co mam dokładnie wykonać.
- Co teraz skarbie? -przegryzłam dolną wargę.
Ledwo powstrzymywałam śmiech.
- Och Rose. -jęknął.
Złapałam go za nadgarstek i przybliżyłam jego dłoń do mojej prawej piersi. Zamknął oczy i ujął ją całą. Na mojej skórze pojawiła się gęsia skórka. Zacisnął usta w cienką linie. Znakomicie wiem, co sobie teraz wyobraża.
- Ssij go. Ssij mojego kutasa. -rozkazał.


Ciąg dalszy nastąpi...


Rozdział wczoraj się nie pojawił, gdyż miałam problemy z internetem, przepraszam. Mam nadzieje, że rozdział wam się spodobał. Co o tym wszystkim sądzicie? 
Kiedy oni się w końcu pocałują? 
Jak potoczą się dalej ich losy? Piszcie śmiało! 
Zapraszam na nowy rozdział Psychic! 

Przepraszam, jak są błędy.
Jeśli przeczytałeś/aś - Proszę skomentuj!!

64 komentarze:

 1. Jak zwykle ganalny *.* <333 No ale kiedy ona mu w końcu powie o tej ciąży?? Nie moge doczekac sie nastepnego :***** duuuuuuużo weny życzę *.* :*** ~~płacząca;(

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech mu w końcu powie o ciąży.! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój beztseler ! :O :*** (czy jak to sie ta pisze xD)

  OdpowiedzUsuń
 4. boże boże boże ja nie wytrzymam nerwowo do następnego rozdziału ja chce go tu i teraz :D to jest takie zajebiste!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bosskii ❤💕

  Niech mu wkońcu oznajmi o ciąży noo :) 👶
  Weny życze 😽

  OdpowiedzUsuń
 6. No no no dzieje się :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozdzial super . W ktorym rozdziale powie mu o ciazy ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne :* niech ona mu powie w końcu o ciąży, przecież zaraz będzie widać jej zaokrąglony brzuch :)

  OdpowiedzUsuń
 9. japitole! genialne.... :O <3 cudowne... aż nie wiem co napisać... brak słów.. totalny!
  Rose powinna mu powiedzieć o dziecku bo pogarsza sprawe :/ ale cóż. :)
  cudowne, kurwa.... :x ♥ czekam na więcej..... :O
  PS. przepraszam, że z anonima ale konto mi się pieprzy... :/ xx
  ~Lisa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaa, i świetna ta piosenka Bey <3 :3

   Usuń
 10. Interesujące ale myślę że chyba już czas żeby Rose powiedziała o ciąży...w końcu i tak się Harry połapie i może jej się oberwać:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zajebisty!!! Uchu dzieje się!! #sexy #sosexy #sofuckingsexy

  OdpowiedzUsuń
 12. OMG! Mam nadzieję, że niedługo się już pocałują :D I Rose powie mu o dziecku... On przecież nie może nie wiedzieć w nieskończoność xD
  W sumie to dziwię się, że jeszcze tego nie zauważył... To jest trzeci miesiąc, więc delikatna wypukłość powinna się pojawić :D No ale o jest w końcu facet, on nigdy nie zauważa tego co powinien :D <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny rozdział !
  Czekam na nn!
  Jesteś niesamowita !
  Życzę weny !

  OdpowiedzUsuń
 14. Czemu w takim momencie plis yeraz co raz bardziej jestem napalona na to opowiadanie to mi nie daje spokoju dzieki <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Masakrycznie okropnie fenomenalne !!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Boże kocham Cię dziewczyno !
  Czekam na next z wielką niecierpliwością. It's beautifull !

  OdpowiedzUsuń
 17. o boże nie jak mogłaś nam to kurwa zrobić ! taki moment XD
  rozdział świetny cudowny niesamowity....jak zawsze <3
  kocham i czekam na następny ! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Rozdział będzie dzis czy jutro ?
  Liczę na szybką odpowiedz
  Łowczyni Snów

  OdpowiedzUsuń
 19. GENIALNY *.*
  Jejkuuu !!! Ciekawe jak zareaguja Harry jak się dowie o ciąży 😱😱 serio mnie to ciekawi :3
  Czekam na mastepny rozdzial ❤❤

  OdpowiedzUsuń
 20. Kocham❤️ Kiedy następny rozdział?

  OdpowiedzUsuń
 21. Brak mi słów na to jaki ty masz talent! *.*

  OdpowiedzUsuń
 22. jest po prostu wspanialy i czekamy powodzeenia !

  OdpowiedzUsuń
 23. Napiszesz w końcu następny tapeciaro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tapeciaro? Może zejdź z tonu?

   Usuń
 24. Gratuluję!
  Zostałaś nominowana na moim blogu do Libster Award. ;3 Więcej informacji na tej stronce ---> http://story-of-my-life-patrycja.blogspot.com/p/libster-award.html
  Pozdrawiam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 25. cudo! czekam na next <3
  @agusia5757

  OdpowiedzUsuń
 26. Genialne czekam na next <3/ julka

  OdpowiedzUsuń
 27. Pisałaś że rozdział będzie w sobote a jakoś do teraz go nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
 28. Czekam do 17 a jak nie przestaje tu zaglądac coż życie

  OdpowiedzUsuń
 29. http://mistzyni-mma.blogspot.com/?m=1
  DOPIERO ZACZYNA

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem. Rozdział bardzo ciekawy i juz nie moge doczekac się kolejnego. Nie przejmuj się hejtami, dla mnie jesteś mistrzem :) pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Nie możemy doczekać się następnego

  http://you--will-always-be-in-my-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Zajebista jesteś jeśli chodzi o blogi ..Ten rozdział był wyjebisty w kosmos ! NEXT!!!

  OdpowiedzUsuń
 33. Ten jest super ale gdzie obiecany następny rozdział :'(

  OdpowiedzUsuń
 34. Przepraszam,że dopiero teraz piszę,ale wciągnęłam się czytając pomijając pozostawić komentarz...Piszesz cudnie ten rozdział,nie mogę się doczekać jak potoczy się ta akcja...czekam z niecierpliwością ♥Czekam na kolejny rozdział :) :*
  Pozdrawiam ♥
  xxGosia

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na NOWY spis fanfiction http://kraina-fanfiction.blogspot.com/ ! Mam nadzieję, że wpadniesz ! ;*
  Pozdrawiam i całuję ! <3

  Przepraszam za spam !

  P.S. ZAJEBISTY BLOG !

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K